angel-8500s
angel_backangel-juicer-8500s-premium2angel-juicer-ag-8500s-deluxe1

Angel Juicer 8500s

43,420.00

Nízkootáčkový dvouhřídelový odšťavňovač Angel je jedním z nejpokročilejších odšťavňovačů na světě. Získá šťávu téměř z každého ovoce, zeleniny nebo bylinky. Vyroben z nerezové oceli. Poznáte jak šetří čas, pokud připravujete větší množství šťávy, např. pro celou rodinu a přátelé. Velmi výkonný, odolný a také vhodný pro gastronomické využití. Přes jeho výkonnost je stále tichý v provozu. Jedná se tedy o téměř stejný odšťavňovač jako model 7500 s rozdílem, že díly pro odšťavňování jsou vyrobeny z chirurgické oceli.

Není skladem

SKU: AJ8500.
1 Category

angel-juicer

Angel Juicer 8500s

Nejvyspělejší nízkootáčkový odšťavňovač s nerezovou konstrukcí využívající technologii “twin gear”.
Dvouhřídelový odšťavňovač Angel 8500s je nejpokročilejším odšťavňovačem na světě. Více než 21 let na trhu způsobilo, že se stal lídrem ve světě odšťavňovačů. Díky použité technologii, kontroly kvality a neustálé inovace firmy Angel Co. LTD byl vytvořen odšťavňovač, který je považován za nejlepší v oblasti.


Angel 8500s odšťavní šťávu téměř z každého ovoce, zeleniny nebo bylinky. Od mrkví a jablek až po výhonky pšenice nebo např. špenát. Odšťavňovač je ideálním řešením, pokud chcete získat šťávu z obtížně odšťavňovaných rostlin jako výhonky, ječmen, bylinky nebo z velmi tvrdé zeleniny. Neomezuje se pouze do běžného odšťavňování ale je možné díky němu vyrobit také sojové mléko, tofu, paštiku, pokrmy pro nemluvňata, ovocný sorbet nebo také ořechové máslo.

 

Skvělý moderní design, celý vyroben z nerezové oceli, dvouhřídelový mechanismus, který se otáčí s rychlostí 86 otáček za minutu (nejoptimálnější rychlost), ponechává ve šťávě enzymy, vitamíny, minerály a všechny nutriční hodnoty a šťáva prakticky neobsahuje vlákninu, takže získáte díky tomuto profesionálnímu odšťavňovači téměř čirou šťávu. Současně šetříte čas a energii, speciálně tehdy, pokud budeme odšťavňovat šťávu pro větší množství lidí např. pro celou rodinu. 

Výhody odšťavňovače Angel 8500s

1. Jednoduchá obsluha a čištění
– Angel 8500s se svou výjimečnou konstrukcí a nebývalé síle odšťavňování je velmi jednoduchý v obsluze a čištění. Inteligentní zaklápěcí klička vpředu a třístupňové rozkládání z něj dělá jeden z nejvíce příznivých spotřebičů ve své třídě
– antibakteriální, dvouhřídelový model z nerezové oceli
– skládá se pouze ze 4 hlavních dílů, složení a rozložení přístroje je velmi jednoduché

 

2. Celá konstrukce z nerezové oceli
– žádný plast, nylon ani jiné umělé látky nepřijdou do kontaktu z připraveným produktem!

 

3. Nízká rychlost otáček
– 86 otáček za minutu je ideální rychlost k odšťavňování pro vysokou kvalitu šťáv. Angel 8500s má nejnižší otáčky z
dvouhřídelovýchodšťavňovačů na trhu. A získáme tak lepší šťávu a téměř suchou vlákninu!

 

4. Odšťavňování o síle 3 koňských koní
– vynikající dvouhřídelový model je vyroben z nerezové oceli a odšťavňuje silou 3 koňských sil, což umožňuje slisovat tvrdé tkáně rostlin a vytáhne tak z nich skrytou výživnou hodnotu 

 

5. 2- stupňový systém dvou hřídelí
kombinace dvouhřídelového modelu s jednošnekovým zaručuje maximální výtěžnost! Tato kombinace umožní rychle a snadno získat šťávu z tvrdých, vláknitých druhů ovoce a zeleniny. Ty budou mít tmavší a bohatší barvu, plnější a výraznější chuť
– dvě hřídele se otáčejí proti sobě a v konečné fázi se rozbíhají do jednotlivých komor, kde se chovají jako běžné šneky. Po celé délce je dlouhé nerezové síto, které zajišťuje neustálé odšťavňování po celou dobu procesu. Výsledkem je více šťávy a sušší vláknina. 

 

6. Systém 3-stupňových sít
– systém 3-stupňových sít filtruje a maximalizuje výsledek odšťavňování, dá 3x více šťávy než jiné odšťavňovače

7. Jednoduchost
– v Angelu 8500s není třeba zastavovat proces odšťavňování, pro výměnu odpovědného sítka k produktům. Jedno 3-stupňové síto slouží pro ovoce a zeleninu a tak není nutné používat další. Nevyžaduje také přizpůsobení k drti

 

8. Tichý provoz
– motor s výjimečným systémem chlazení je méně zatěžován, vydává méně tepla a je velmi odolný

 

9. Široký výběr možností odšťavňování
– odšťavňovač Angel 8500s vylisuje šťávu téměř ze všeho – listová i kořenová zelenina, bylinky, výhonky, jehličí, mladý ječmen, měkké ovoce jako jahody a pomeranče…

 

10. Všestrannost
– navíc lze s ním připravit také výborné sojové mléko, tofu, paštiku, pokrmy pro nemluvňata, mražený ovocný sorbet a také ořechové máslo!

 

11. Automatický senzor přehřívání a ventilátor
– automatický termostat motoru zabraňuje jeho přehřátí, dodatečně velmi tichý ventilátor zabraňuje přehřátí motoru
– 6 bezpečnostních systémů: automatický senzor tepla, dodatečný kolébkový přepínač, vnitřní ochrana rotoru, posílený spínací panel, dvojitá ochrana motoru a hlavního zařízení, ochrana síta, způsobují ze zařízení je skvěle zabezpečené

 

12. Automatický zpětný chod
– zaseknutí způsobené vložením většího množství produktů mohou zaseknout a ucpat zařízení, tady se automaticky spustí zpětný chod, který je v zařízení zabudován, takže se nemusíte bát, že se přístroj poškodí..

 

13. Suchá drť
– kombinace dvouhřídelového modelu s jednošnekovým zpracovává potraviny do velmi suché drtě a tedy získání maximálního množství šťávy. Můžete vidět velký rozdíl ve výjimečně suché drti v porovnání s jinými odšťavňovači!

 

14. K přístroji Angel 8500s dostanete
– jemné síto s těsnícím kroužkem
– nádoba na šťávu
– nádoba na drť
– čistící kartáček
– čistící nůž
– pěchovadlo jako DÁREK!

 

 

Rozdíl mezi modely 8500s a 7500 je v použití výrobního materiálu dílů pro odšťavňování, je zde použita kvalitnější nerezová ocel SUS316, která se běžně používá k výrobě chirurgických nástrojů. Parametry a funkčnost odšťavňovačů jsou totožné.

 

 

 

 

Specifikace:

Barva – stříbrná (nerezová ocel)
Váha – 11kg
Příkon – 150W
Otáčky/min – 86
Frekvence – 50/60Hz
Rozměry – 26,5×49,5×19,4cm
Záruka – 5 let na motor / 3 roky na díly                                                                                                                                                                                      

 

 

angel1

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Hmotnost 5 kg
Rozměry 30 x 20 x 20 cm