O nás

Přečtěte si více

o naší společnosti

TO NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍHO

O nás

ODŠŤAVŇOVAČ24.CZ

Milujeme šťávy z čerstvých plodů a zároveň jsme přesvědčení o jejich blahodárném účinku na naše zdraví a imunitu. Čerstvě vymačkané šťávy přispívají nejen fyzické ale i psychické kondici při aktivním i pasivním stylu života.

ODŠŤAVŇOVAČ24.CZ

 

 

Chceme Vám představit

a nabídnout to nejlepší z nejlepšího!

Najdete u nás kombinaci kvalitního zpracování, moderního designu, jednoduché obsluhy a hlavně téměř 100% přeměny plodů ve šťávu.

Čerstvými šťávami, odšťavňovači, domácí výrobou rostlinných mlék, másel, pomazánek, protlaků nebo také sorbetů, se na evropském trhu zabýváme již více než 10 let. Díky této době jsme měli možnost otestovat a vyzkoušet mnoho odšťavňovačů různých značek a různých vlastností. Avšak přes naší tvrdou selekci jich mnoho neprošlo. Zaměřujeme se hned na několik důležitých kritérií a jestliže jedna neodpovídá naší představě, dále produkt nezkoumáme a nechceme jej nabízet zákazníkům. Tedy nenabízíme nic, co bychom sami nechtěli doma používat. Je pro nás důležitá důvěra v produkt, který nabízíme, protože jen tak můžeme být přesvědčeni, že nabízíme to nejlepší. Z toho důvodu také značky a produkty, které představujeme Vám nemusí být povědomé. Je pravdou, že na českém trhu to jsou téměř čerstvé novinky, které ovšem v zahraničí již získali své pevné místo na předních příčkách a velkou oblibu u zákazníků.

Viz produkty

 

Jedná se o nezapomenutelný zážitek,

kdy se Vaše chuťové pohárky naplní plnou chutí čerstvě odšťavněných plodů,
kdy se Vaše hrdlo vyplní tekutinou plnou vitamínů a živin,
kdy cítíte blahodárný účinek přírody z čerstvě odšťavněné šťávy bez námahy,
během několika minut, s lehkostí a jednoduchostí.
S fyzickým pocitem doplněné energie přichází ihned psychické uspokojení,
že pro Vaše tělo děláte to nejlepší.

Lze tak krok za krokem vybudovat nové návyky pro zlepšení kondice, pro lepší pocit ze sebe sama..
Jsme tu pro Vás, neváhejte nás kontaktovat!