odstanovac-matstone
3c3235448be65b22772a1b69a27118fdsamosn

Matstone Advanced 6v1

7,800.00

Speciální odšťavňovač Matstone 6v1 je dalším z multifunkčních odšťavňovačů. Díky tomuto přístroji a vyměnitelnými nástavci můžete získat téměř čirou šťávu, pyré, krémy z ořechů, pomazánky, protlaky, těstoviny ale lze také pomlít i kávu. Odolný přístroj, který zastoupí hned několik kuchyňských přístrojů.

Není skladem

SKU: MATADV.
1 Category

Matstone Advanced 6v1- multifunkční odšťavňovač

 

Díky odšťavňovači si můžete sami připravit lahodný a čerstvý domácí  džus, fresh, ovocné smoothie, nebo i jiné ovocné či zeleninové osvěžení plné vitamínů.

 Tento odšťavňovač si zamilujete!

 

Matstone 6v1

Nízkootáčková (80 ot/min) technologie odšťavňování „za studena“ – umožňuje získat šťávu s maximálním množstvím vitamínů, enzymů a dalších výživných látek v přirozené „živé“ podobě.

Taková šťáva je esencí všeho, co je nejlepší v ovoci a zelenině, bez zatěžování našeho trávícího systému, tedy bez vlákniny. Společně s vlákninou, která zůstává ve vylisované drtí, se zbavíte také mnoha škodlivých chemických látek i těžkých kovů.

 

 

Široká škála surovin ke zpracování: 
– od tvrdé kořenové zeleniny, přes ovoce, od citrusů po listovou zeleninu, trávy a výhonky.
– ideální odšťavňovač pokud hledáte zdraví v čerstvém ovoci, zelenině a bylinkách, ať už v souvislosti se speciální dietou nebo terapii, nebo prostě jako součást zdravého životního stylu.
– odšťavená šťáva má dlouhotrvající svěžest – do 48 hodin při uchování v lednici, což ocení hlavně zaneprázdněné osoby s hektickým stylem života
– šnek je vyroben z materiálu GE ™ Ultem.

 

 

Odtavňovač Matstone Advenced 6v1 má komfortní tvarovanou rukojeť integrovanou do krytu motoru, což umožňuje mnohem jednodušší přenášení a odšťavňování.

 

 

Odšťavňovač Matstone 6v1 zastupuje mnoho dalších kuchyňských přístrojů, díky dodaným nástavcům, které umožňují výrobupast, pyré, těstovin, krémů z ořechů, protlaky nebo mletí kávy. 

 

  

 

V sadě u odšťavňovače Matstone dostanete:
– nádoba na šťávu
– nádoba na drť
– 2x nástavec na těstoviny kulatý
– 2x nástavec na těstoviny placatý
– 1x šnek
– 1x nástavec pro mletí
– 1x nástavec pro šťávu – síto
– 1x sítko
– čistící kartáček
– šnek
– pěchovadlo jako DÁREK!

 

 

Matstone Advanced 6v1- specifikace:

Barva – stříbrná (chrom)
Váha – 7,6kg
Příkon – 160W
Otáčky/min – 80
Frekvence – 60Hz
Rozměry – 42,5x19x25cm
Záruka – 12 let na motor / 5 let na díly

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz